www.endustriweb.com
ABB News

ABB ROBOTIK VE METTLER-TOLEDO INTERNATIONAL INC. GÜÇLERINI BIRLEŞTIRIYOR

İş birliği, ABB robotlarını METTLER TOLEDO'nun LabX™ yönetim yazılımı ve bağlı olan cihazlarıyla sorunsuz bir şekilde entegre ediyor.

ABB ROBOTIK VE METTLER-TOLEDO INTERNATIONAL INC. GÜÇLERINI BIRLEŞTIRIYOR

ABB Robotik ile küresel hassas cihaz ve hizmet tedarikçisi METTLER TOLEDO, ABB robotlarını METTLER TOLEDO'nun laboratuvar cihaz yönetimi yazılımı LabX™ ile sorunsuz bir şekilde entegre eden yenilikçi bir çözüm sunmak için Mutabakat Anlaşması (MOU) imzaladı.

Bu kombine çözüm sayesinde, artık çeşitli endüstrilerde daha yüksek düzeylerde verimli ve yüksek kaliteli otomatik laboratuvar iş akışlarına olanak tanıyacak, araştırma, test ve kalite kontrolü süreçlerini daha esnek hale getirecek, aynı zamanda pazara çıkış süresini hızlandırırken, kritik iş gücü eksikliklerini de giderebilecek.

Laboratuvar teknisyenleriyle birlikte çalışan laboratuvar otomasyonu, giderek daha karmaşık hale gelen çeşitli görevleri, çalışanlara göre daha hızlı, daha tutarlı ve daha az hatayla gerçekleştirebilir. Ancak otomasyon teknolojisini yönetmek için gereken becerilerdeki boşluk ve son derece hassas iş akışlarının kurulmasındaki karmaşıklık, otomasyonun laboratuvarlarda benimsenebilmesini zorlaştırıyor.

İşbirliğiyle METTLER TOLEDO'nun LabX yazılımı, ABB'nin OmniCore™ robot kontrol üniteleri ile sorunsuz bir şekilde entegre olacak ve LabX'in robotik laboratuvar iş akışlarını düzenlemesine olanak tanıyacak. Müşteriler, ABB robotlarının esnekliğini, kullanım kolaylığını ve hassasiyetini LabX'in güvenli veri yakalama, yöntem kontrolü ve cihaz yönetimiyle birleştirerek laboratuvar verimliliğini artırabilir, sistem karmaşıklığını azaltabilir, veri kalitesini, güvenlik ve mevzuat gerekliliklerini karşılayabilir. Bu aynı zamanda bilim adamlarını ve laboratuvar teknisyenlerini sıradan, tekrarlanan görevlerden kurtarır; yaygın hataların ortadan kaldırılması ve verimlililiğin optimize edilmesi sayesinde laboratuvar profesyonellerine veri analitiği gibi daha yüksek değerli faaliyetleri sürdürmeleri için ek zaman sağlanabilir.


ABB ROBOTIK VE METTLER-TOLEDO INTERNATIONAL INC. GÜÇLERINI BIRLEŞTIRIYOR

İşbirliği, ABB'nin otomasyonun faydalarını dünya çapında yeni segmentlere taşımaya yönelik devam eden stratejisinin bir parçası ve Houston'daki Texas Tıp Merkezi'ndeki Yaşam Bilimleri ve Sağlık Hizmetleri laboratuvarının yanı sıra, Şangay'daki Zhangjiang Robot Vadisi'nde yeni açılan Yaşam Bilimleri ve Sağlık Hizmetleri için Açık İnovasyon Laboratuvarı'ndaki çalışmaları ile de tamamlıyor.

www.abb.com

  Ask For More Information…

LinkedIn
Pinterest

Join the 155,000+ IMP followers