www.endustriweb.com
Rail Cargo Group News

RCG, İSTANBUL LOGITRANS'DA SIZLERI BEKLIYOR

ÖBB Rail Cargo Group (RCG), bu sene de 15 - 17 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan logitrans İstanbul'a kendi fuar standı ile katılıyor.

RCG, İSTANBUL LOGITRANS'DA SIZLERI BEKLIYOR

Avrupa'da öncü demiryolu lojistikçisi ve Türkiye'de pazarın öncüsü olan RCG bu sene de yine İstanbul'da logitrans'ta temsil ediliyor. RCG personeli, Dr. Mimar Kadir Topbaş Show and Art Center'da Hol 3'te bulunan 202 numaralı stantta, kapsamlı hizmetlerimiz hakkında sizlere bilgi verecektir. Sizi İstanbul'da şahsen ağırlayabilmekten mutluluk duyuyoruz.

Türkiye'de Rail Cargo Group
Türkiye pazarının güçlü bir parçasıyız ve Orta ile Güneydoğu Avrupa'daki ekonomi bölgelerini, Türkiye'nin Avrupa ve Asya bölgelerine bağlayarak müşteriye özel uçtan uca lojistik çözümleri sunuyoruz. Türkiye, önemli bir ihracat ülkesi ve tüm dünyaya tüketim malları, yapı maddeleri, çelik ve çok sayıda diğer ürünün ihracatını yapıyor. Türkiye'nin demiryolu altyapısının modernleştirilmesi ve geliştirilmesi için yapılan ve gittikçe artan yatırımlar ve artan ihracat hacmi, tren lojistiği için büyük bir potansiyel teşkil ediyor.

RCG, Türkiye'de 21 çalışanla temsil edilmektedir. Avusturya ve Macaristan'daki ana pazarlarından başlayarak RCG, Avrupa'daki limanları, ekonomik ve endüstriyel merkezleri Asya'dakilerle birbirine bağlıyor. RCG, İstanbul gidiş-dönüş 25 Transfer kombinasyonuyla Türkiye'nin en önemli uluslararası yük terminali Halkalı'yı TransNET'e bağlıyor. Özellikle Çin'den Avrupa'ya Türkiye üzerinden taşıma operasyonları için büyük bir potansiyel var.

logitrans Istanbul

www.railcargo.com

  Ask For More Information…

LinkedIn
Pinterest

Join the 155,000+ IMP followers