www.endustriweb.com
EPLAN

Eplan Veri Portalı için yeni iPhone ve iPad Uygulaması

Arıza ve bakım gerekliliklerinde bileşenleri doğrudan makineden seçmek ister misiniz? iTunes Store'da iki dil seçeneğiyle bulabileceğiniz "Eplan Data Portal" uygulaması ile artık bunu yapabilirsiniz. Uygulama, kullanıcıların portaldaki 230.000'i aşkın bileşene ulaşmasına ve mobil cihazları ve bileşenleri seçmesine olanak tanıyor. Müşterinin yazılım hizmeti sözleşmesi olmadığı sürece, akıllı sepet toplanan verileri orijinal Eplan projesine iletiyor.

Eplan Veri Portalı için yeni iPhone ve iPad Uygulaması
Kendi Dilinizde Eğitim
Güvenlik prosedürlerinin sağlamlığı, tasdik ve uygulanabilirlik ile mümkündür. İnsanlar güvenlik prosedürlerine uyabilirse ya da uymak isterse kazalar azaltılabilir. Bu çok önemlidir. Brady Corporation, Kilitleme/Etiketleme En İyi Küresel Uygulamalar Eğitim Filmi’ni birçok dilde sunar: ABD İngilizcesi, Birleşik Krallık İngilizcesi, Fransızca, Kanada Fransızcası, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Flemenkçe, Polonyaca, Portekizce, Türkçe, Rusça ve Çince.

Kilitleme/Etiketleme Filmi, farklı kilitleme/etiketleme aletlerinin nasıl kullanılacağını ve kazalar ile ölümlerin nasıl önleneceğini her dilde gösterir. Filmin değindiği asıl konu ise küçük, mantıklı ve neredeyse hiç yormayan aşamaların çalışanların güvenliği üzerinde nasıl bir etkiye sahip olduklarıdır. İsteğinize göre bazı modülleri filme ekleyebilir veya filmden çıkarabilirsiniz.

Kilitleme/Etiketleme
Dünyanın her yerinde milyonlarca çalışan her gün tehlikeli ekipman enerjilerine maruz kalıyor. Kaçınılabilir binlerce kaza ve ölüm, ekipmanın kullanılmadan önce güvenli bir şekilde enerjisinin kesilmemesinden dolayı meydana gelir.

Kilitleme/Etiketleme (LOTO), bakımı tamamlanmadan veya durdurulmadan önce tehlikeli makinelerin düzgün bir şekilde kapatılıp tekrar açılmasını sağlayan bir güvenlik prosedürüdür. Kilitleme/Etiketleme, bir asma kilit/kilitleme aletiyle çalışır; aleti veya güç kaynağını kilitler, tehlikeli güç kaynaklarının devreye giremeyeceği şekilde ayarlama yapar. Prosedür, etiketin kilitli alete açılmamasını belirtecek şekilde uygulanmasını gerektirir.

Güvende Kalın
Hem kilitleme/etiketleme aletleri hem de Kilitleme/Etiketleme En İyi Küresel Uygulamalar Eğitim Filmi, bakım ve kullanım sırasında kaza veya risk oranlarını azaltma konusunda önemli birer unsur olabilir. Elektriksel, mekanik ya da hidrolik oluşu fark etmeksizin enerji kaynağını kilitleyerek çalıştırılan ekipmanın daha güvenli olmasını ve olası zararlarının en aza indirgenmesini sağlar. Sadece son bakım elemanı asma kilidi söktüğünde enerji kaynağı tekrar devreye sokulabilir. Bu durum, bakım elemanlarını kendi güvenliklerinden sorumlu kılar ve kilitleme/etiketlemeyi sanayilerde risk ve kaza oranlarını azaltmak üzere güvenilir bir unsur haline getirir.

Kilitleme/Etiketleme En İyi Küresel Uygulamalar Eğitim Filmi’nin ücretsiz tanıtımını izlemek için www.bradyeurope.com/lotomovie! sitesini ziyaret edin.

Daha fazla bilgi için Brady Corporation at This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.’e yazın.

Eplan Veri Portalı için yeni iPhone ve iPad Uygulaması
Eplan Veri Portalı için yeni iPhone ve iPad Uygulaması

  Ask For More Information…

LinkedIn
Pinterest

Join the 155,000+ IMP followers