www.endustriweb.com
EPLAN

Eplan ECC One: Yeni sürüm, yeni diller

»Bütünleşik Endüstri» ilkesine dayalı Eplan Mühendislik Merkezi One (ECC One)’ın yeni sürümü, sadece tam sonuç üretmek için bir araya getirilmiş bireysel disiplin uzmanı değildir. EEC One artık aynı zamanda ulusal engelleri kaldırmak için çoklu-dil işlevselliğine de sahiptir, dolayısıyla uluslararası arenada otomasyon için gelişmiş etkileşimi sağlamaktadır. Müşteriler yazılımı otomatik olarak şematik ve akış planları yaratmak için kullanıyorlar - şimdi Rusça ve Çince desteği de mevcut.

Eplan ECC One: Yeni sürüm, yeni diller
Resimler: ECC One şimdi ulusal engelleri ortadan kaldıran çoklu-dil işlevselliğine sahiptir, dolayısıyla uluslararası arenada otomasyon için geliştirilmiş etkileşimi sağlamaktadır.

Bu yeni gelişmedeki anahtar unsurlar Eplan platformuna daha da derin bütünleşme ve ilave edilmiş dört yazılım diliyle uluslararası uyumu artırılmıştır. Değer kümeleri, değişkenleri ve betik teknolojisi için destek ile birlikte mevcut bütünleşme daha ileri seviyeye ulaşmıştır. Kullanıcılar gelecekte Eplan Platformundaki parça veri tabanına EEC One'ın içinden direkt olarak ulaşabileceklerdir.  Seçilmiş parçalar ve özellikleri EEC One'a doğrudan uyumlu hale getirilmiştir ve daha fazla otomasyon amacıyla kullanılabilmektedir. Avantajları belirgindir: Şematik üretim için artırılmış otomasyon seviyeleri, azaltılmış manuel giriş ve daha düşük hata seviyeleri, ayrıca optimize edilmiş, kolay kullanım. Yeni sürüm şu andaki Eplan Platform 2,2´yi elbette ki desteklemektedir.

Gösterimle uyumlu otomasyon
Amerika Birleşik Devletleri pazarında aktif olan şirketler, sistemlerini ve tesislerini IEC standartlarına uymak için yapılandırmaya gereksinim duymakla kalmamakta, ayrıca basamak teknolojisinde etkili bir ustalığa da ihtiyaç duymaktadırlar. EEC One'ın yeni sürümü bu tipik Amerikan standardı için tasarım oluşturmaktadır. IEC ve basamak görünümleri arasındaki basit geçiş de bonustur. EEC One'daki ayarlara bağlı olarak, planlar ya IEC standardına ya da basamak teknolojisine dayalı olarak otomatik bir şekilde oluşturulmaktadır. Asıl pratik avantaj: Farklı hedef pazarlara tek bir veri kaynağından hizmet verebilmesidir
 
Çok yönlü yetenek – şimdi 6 dilde
İngilizce ve Almanca'nın yanı sıra EEC One, dört yeni dille beraber (Fransızca, İspanyolca, Rusça ve Çince), şimdi küresel pazarlara yelken açmaya hazırdır. Eplan platformuyla birleşik olarak, biçimleme mühendisleri şimdi projeleri kendi dillerinde otomatik olarak yaratabilmektedirler. Avantajlar: Dil engelleri ortadan kaldırılmıştır ve yazılım kullanımındaki etkinlik derecesi artmıştır. Sınır ötesi konuma sahip uluslararası şirketler bu yeniliği takdir edeceklerdir - Eplan Mühendislik Merkezi One (EEC One) kendisini Almanya´da ve İngilizce konuşulan ülkelerde bir yıllık süreç içinde daha şimdiden kanıtlamıştır.

  Ask For More Information…

LinkedIn
Pinterest

Join the 155,000+ IMP followers