www.endustriweb.com
CUMMINS News

KONTEYNERLİ, İSTİFLENEBİLİR HEPSİ BİR ARADA JENERATÖR SETLERİ, KRİTİK TİCARİ SAHALAR İÇİN ANAHTAR TESLİM GÜÇ ÇÖZÜMLERİ SUNAR

Cummins Power Generation, dünyanın dört bir yanındaki 50 Hz pazarlara hizmet etmek için tamamen entegre konteynerli jeneratör setleri Centum™ Force'un piyasaya sürülmasını genişletti.

  www.cummins.com
KONTEYNERLİ, İSTİFLENEBİLİR HEPSİ BİR ARADA JENERATÖR SETLERİ, KRİTİK TİCARİ SAHALAR İÇİN ANAHTAR TESLİM GÜÇ ÇÖZÜMLERİ SUNAR

Başlangıçta 2021 yılında sınırlı pazarlar için piyasaya sürülen 40 ft konteynerli jeneratör setleri, kolay taşıma, basit kurulum için tasarlandı ve geleneksel yapı tasarımlarına kıyasla %34'ye varan alan kullanımı tasarrufu sağlayan istiflenebilir.

Genişletilmiş Centum™ Force teklifi, Cummins'in en iyi performans gösteren QSK60 motoruna dayalı olarak farklı güç düğümlerinde dört modeli kapsayacak: C2000D5-PB (2000kVA), C2250D5-PB (2250kVA), C2500D5A-PB (2500kVA) ve C2750D5B-PB (2750kVA). Tüm modeller hem CE hem de ISO 8528 standartlarına uygundur ve ISO 9001 sertifikalı tesislerde üretilir.

Tasarım özellikleri şunlardır:
  • Gelişmiş paralelleme kontrol modülü
  • Entegre soğutma sistemi
  • Kolay kurulum ve bakım için bağlantı soketleri
  • Yangın algılama ve söndürme sistemi
  • Cummins PowerCommand® Kontrolü 3.3
  • Cummins PowerCommand Cloud™ uzaktan izleme sistemi
Centum Force konteynerli çözümler, veri merkezleri, hastaneler, üretim tesisleri, geçici güç, kiralık uygulamalar ve daha fazlası dahil olmak üzere 50 Hz aralığındaki kritik güç segmentlerinin güç gereksinimlerine yanıt verecektir. Kapsamlı bir 2 yıllık garanti ile desteklenen ve Cummins'in kapsamlı küresel servis ağı ve bayi lokasyonları tarafından desteklenen Cummins Power Generation, Elektrik İncelemesi ve Veri Merkezi İncelemesi tarafından Yılın 2024 Veri Merkezi Yedek Güç Çözümü için kısa süre listelenmiş olan tam entegre, kapsayıcılı güç çözümünü dahil ederek ödüllü Centum Serisinin genişlemesini sürdürüyor.

"Cummins, yenilikçi güç çözümleri sunan 100 yılı aşkın deneyime sahiptir. En önemli hususlara odaklanıyoruz: müşterilerin ihtiyaçlarına yanıt vermek, düzenlemeleri karşılamak, mühendislik mükemmelliği elde etmek ve dünya çapında tutarlı bir deneyim sağlamak için küresel erişimimizden yararlanıyoruz. Veri merkezleri ve görev açısından kritik sektörler hızla genişledikçe, olağanüstü mühendisliği zahmetsiz dağıtımla bir araya getiren çözümler sunmaya kararlıyız." dedi Cummins Power Generation Avrupa Orta Doğu Hindistan ve Afrika İcra Direktörü Ignacio Gonzalez. "Centum Force'un müşterilerimizin aradığı kapsayıcılı çözüm olduğuna inanıyoruz. Daha hızlı devreye alma süreleri, daha düşük ön maliyetler, kompakt bir ayak izi, daha basit ulaşım ve daha az teslimat süreleri sunar." dedi.

Son üç yıl içinde kapsayıcılı çözüm, Asya veri merkezi pazarında büyük başarı elde etti ve Çin'in veri merkeziyle ilgili endüstriyel standartları tanımlayan en önemli kuruluşu olan Çin Mühendislik İnşaat Standardizasyon Derneği'nden Veri Merkezi Bilimsel ve Teknolojik Başarı Ödülü'nü aldı.

www.cummins.com

  Ask For More Information…

LinkedIn
Pinterest

Join the 155,000+ IMP followers