www.endustriweb.com
Schneider Electric News

ELEKTRIKLI ARAÇ BATARYA VERIMLILIĞINI ARTIRACAK ÖNEMLI İŞ BIRLIĞI

Schneider Electric ve AVEVA, IN-CORE Systèmes ile ortaklık kurarak, elektrikli araç batarya üretimindeki verimliliği artıracak adımlar atacak.

  www.se.com
ELEKTRIKLI ARAÇ BATARYA VERIMLILIĞINI ARTIRACAK ÖNEMLI İŞ BIRLIĞI

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde lider olan Schneider Electric ve dijital dönüşüm ve sürdürülebilirliği yönlendiren endüstriyel yazılımın küresel lideri AVEVA, elektrikli araç (EV) batarya üretiminde verimliliği artırmak için IN-CORE Systèmes ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Bu ortak teklif, elektrot seviyesinden nihai hücre performansına kadar veri bağlantısı sağlayacak ve müşterilere süreçleri iyileştirmek için eksiksiz bir veri resmi sunacak.

Schneider Electric, AVEVA ve IN-CORE arasındaki ortaklık, elektrot seviyesinde veri izlenebilirliğini ele alarak üretim sürecine daha büyük veri bağlantısı getirecek. IN-CORE İzlenebilirlik Çözümü, kritik parametreleri elektrot üretimi, nihai hücre ve paket performansına bağlamak için AVEVA Sistem Platformu ile çalışacak ve müşterilere doğru zamanda ve doğru formatta ilgili verileri sağlayarak eksiksiz bir veri resmi sunacak. Bu, müşterilere aşağıdaki gibi olumlu sonuçlar sağlayacak:
  • Sahadaki sorunların daha hızlı giderilmesi
  • Atık azaltma
  • Üretim optimizasyonu
  • Malzeme optimizasyonu
"Operasyonel zorluklar, EV batarya üretiminde başarının önündeki en büyük engel," dedi Schneider Electric Mobility Segment Başkanı Christel Galbrun. "Talep arttıkça, kaliteyi ve verimliliği artırmalı, varyasyonu ve hurdayı azaltmalıyız. IN-CORE ile olan bu ortaklık, EV pazarına yeni veri bağlantısı seviyeleri sağlayacak ve müşterilerin tüm süreçlerde eksiksiz bir veri mimarisi oluşturmasına yardımcı olacak."

IN-CORE Systèmes'de Michel POPOVIC, "Schneider Electric ile EV pazarındaki ana zorluklardan biri olan elektrot seviyesi veri bağlantısını ele almak için ortaklık yapmaktan memnuniyet duyuyoruz," dedi. "Birlikte, izlenebilirlik verilerini toplayabilir, değer zincirinin geri kalanıyla bağlantı kurabilir ve müşterilere anında değer katmak için bağlamlaştırabiliriz."

www.se.com

  Ask For More Information…

LinkedIn
Pinterest

Join the 155,000+ IMP followers