www.endustriweb.com
wenglor News

Değişken bir ışın açısı için kilitlenebilir yakınlaştırma objektifli spot aydınlatmalar sayesinde noktasal olarak hassas aydınlatma

wenglor'un sabit homojenlikte 4 ila 26 derece aralığında değişken bir ışın açısı için kilitlenebilir yakınlaştırma objektifli yeni spot aydınlatmaları, noktasal olarak hassas bir aydınlatma durumu sağlar.

  www.wenglor.com
Değişken bir ışın açısı için kilitlenebilir yakınlaştırma objektifli spot aydınlatmalar sayesinde noktasal olarak hassas aydınlatma
wenglor sensoric group'un değişken ışın açısı için kilitlenebilir yakınlaştırma objektifli spot aydınlatmaları, endüstriyel ortamlarda noktasal olarak hassas aydınlatmayı mümkün kılar.

360.000 Lux'a kadar aydınlatma gücüne sahip güçlü Overdrive flaş modu, sağlam gövde ve esnek montaj seçenekleri, spot aydınlatmayı endüstriyel görüntü işleme uygulama aydınlatması için ideal seçim haline getirir.

Beyaz ışık, kırmızı ışık ve kızılötesi ışık türlerinde temin edilebilen spot aydınlatma, tam konum tekrarlama hassasiyeti ile görüş alanının hassas bir şekilde hizalanmasına olanak sağlar. Sonuç olarak, yüksek yoğunluğa sahip optimum bir aydınlatma elde edilir. IP67 koruma sınıfına sahip sağlam alüminyum gövde, çevresel etkilere karşı koruma sağlar ve M30 diş sayesinde hızlı ve kolay kurulum sağlar. Konstrüksiyon çalışmalarını azaltmak için kamera braketleri esnek montaj olanakları sağlar.

M30 yakınlık sensörü braketleri, döner braketlere de erişilebilen yerden tasarruf sağlayan entegrasyon sağlar. Sabitleme vidaları ile konumlandırılabilen manyetik polarizasyon filtreleri, parlak yüzeylerin yansımalarını azaltır. Flaş ve sürekli modda kullanılabilen spot aydınlatma, endüstriyel otomasyon, robotik ve yakın ve uzak alanlardaki tanımlama uygulamaları için ideal aydınlatma tekniğidir.

Ürün özelliklerine genel bakış:
  • 360.000 Lux'a kadar aydınlatma gücüne sahip güçlü Overdrive flaş modu
  • Sabit homojenlikte değişken bir ışın açısı için kilitlenebilir yakınlaştırma objektifi
  • Mükemmel Gauss eğrisine ve yüksek yoğunluğa sahip aydınlatma
  • IP67 koruma sınıflı sağlam alüminyum gövde
  • Esnek montaj olanakları ve kolay sabitleme
  • Parlak yüzeylerin yansımasını azaltmak için polarizasyon filtresi ile uyumludur
  • Beyaz ışık, kırmızı ışık ve kızılötesi ışık türlerinde mevcuttur

www.wenglor.com

  Ask For More Information…

LinkedIn
Pinterest

Join the 155,000+ IMP followers