www.endustriweb.com
CRC Industries Europe

CRC'in NSF H1 ve M1 ürünleri için helal sertifikası

CRC markaları için NSF tescilli H1 ve M1 ürün yelpazesindeki ürünlerine helal sertifikası aldı. Bu sertifika ile CRC gıda ve içecek endüstrisindeki müşterilerinin hızla büyüyen helal pazarın yüksek standartlarına uymasına yardımcı olmak istiyor.

CRC'in NSF H1 ve M1 ürünleri için helal sertifikası

Helal Sertifikalı Ürünler


NSF,  H1 ve M1  tescilli ürünler için helal sertifikası
CRC, gıda (H1) veya gıda ambalajı (M1) ile temasa (tesadüfi) izin verilen ürünler olduğu için NSF H1 ve M1 tescilli ürünlerini sertifikalandırma yoluna gitti. Zira bu ürünlerin gıda ürünleriyle temas etme şansı yüksek olduğundan, helal sertifikası almaları önem teşkil etmekteydi.
 
Gıda ve içeçecek endüstrisi partneri olarak CRC

Yiyecek ve İçecek şirketleri, hızla büyüyen helal pazarına hitap edebilmek için helal sertifikalı bakım ürünleri talep ediyor. CRC, en kritik ürünlerinin helal sertifikası almasıyla, müşterilerinin katı helal standartlarına uymasına yardımcı olma arzusunda.

Helal sertifikası, CRC'in Yiyecek ve İçecek endüstrisi için değerli bir partner olma ve bakım çalışmalarını kolaylaştırma stratejisine mükemmel bir şekilde uyar. FPS serisi ile F&B müşterilerine aşağıdaki özelliklere sahip kapsamlı  NSF kayıtlı bakım ürünleri yelpazesi sunuyor:
  • Tüm H1 aerosoller, gıda üretim hattının plastik kontaminasyonunu önleyen benzersiz Perma-Lock aktüatörü ile donatılmıştır:
  • My CRC otomatik teknik veri sayfası güncellemeleri
  • Support HACCP: Bakım kimyasalları için geliştirilmiş  HACCP risk azaltma programı


CRC'in NSF H1 ve M1 ürünleri için helal sertifikası

Helal Sertifikası


 

  Ask For More Information…

LinkedIn
Pinterest

Join the 15,000+ IMP followers